Reagujte bez životopisu

Vodič na nákladnom aute s hydraulickou rukou

Chupáč AUTODOPRAVA, s. r. o.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie nákladného auta+obsluha hydraulickej ruky, bežná údržba vozidiel

Možnosť zaručenia na HR+kurz zdvíhacieho zariadenia a viazača

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

2

Chut pracovať ,zodpovednosť.

Firma Chupáč AUTODOPRAVA, s.r.o. sa zaoberá nakladaním, prepravou a vykladaním tovaru. Naša flotila dokáže zvládnuť manipuláciu v nedostupnom teréne a s ťažkým nákladom. Staviame betónové stĺpy, stĺpy verejných osvetlení, ponúkame manipulačné práce pri pokrývaní striech, prevoz stavebných materiálov, krovov, nového dreva atď. Prepravujeme rôzne druhy paletových výrobkov, unimobuniek, strojov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Roman Chupáč
Tel.: +421911844777
E-mail: poslať životopis
ID: 4623624  Dátum zverejnenia: 8.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac