Manažér predaja

Čedok a.s.

Slovensko Delicatessen, Avenida Plaza del Sol, Ciudad del Sol, Zapopan, Jalisco, Mexiko
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného a motivovaného MANAŽÉRA PREDAJA do našej cestovnej kancelárie! Pokiaľ radi nadväzujete obchodné vzťahy a baví vás dojednávať zmluvy hľadáme práve Vás.

Čo budete robiť?

  • Vyhľadávať nových obchodných partnerov a rozvíjať distribučnú sieť predajcov
  • Motivovať predajcov a zároveň im zaisťovať support
  • Stanovovať predajné ciele a motivačný systém
  • Podieľať sa na organizácii eventov pre partnerov
  • Cestovať a stretávať sa s predajcami na osobných schôdzkach

Požadujeme:

  • Skúsenosti s obchodom a rozvojom distribučnej siete
  • Orientácia a znalosť v prostredí cestovného ruchu je výhodou
  • Výborné komunikačné a organizačné zručnosti
  • Časovú flexibilitu
  • Komunikatívna znalosť AJ
  • Asertivitu a odolnosť voči stresu
  • RP sk. B (aktívny vodič)

Ponúkame:

  • 25 dní dovolenky
  • Služobné auto aj na súkromné účely, notebook, mobilný telefón
  • Stravenkový paušál
  • Multišport karta
  • Zaujímavú prácu v dynamickom prostredí cestovnej kancelárie
  • Motivačné finančné ohodnotenie
  • Podporu a školenia pre efektívnu prácu s našimi partnermi
  • Príležitosť nadviazať zaujímavé obchodné vzťahy
  • Zázemie perspektívnej a silnej značky Čedoku, ktorý nastavuje trendy v cestovaní a je na trhu už 103 rokov
  • Profesionálny tím s priateľskou atmosférou
  • Ďalšie atraktívne benefity - napr. zľavy na zájazdy pre zamestnancov, 13.mzda, odmeny za životné a pracovné jubileá, sick day, ai.

V prípade, že Vás ponúkaná pozícia zaujala, pošlite nám prosím svoj životopis a motivačný list ešte dnes! Tešíme sa na spoluprácu! :)

Nástup: podľa dohody

Miesto výkonu práce: Východoslovenský kraj

Firemné akcie
Dovolenka 5 týždňov
Zdravotné voľno
Účasť na zahraničných konferenciách
Príspevok na šport/kultúru/voľný čas
Kafetéria
Zľava na firemné produkty/služby

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

nejstarší česká cestovní kancelář(založena r. 1920), která poskytuje všechny služby v oblasti cestovního ruchu

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kateřina Pohořálková
Tel.: +420221447379
E-mail: poslať životopis