Obchodník junior pre Bratislavský kraj

Canon Business Center Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Galvaniho 7B, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 300 - 1 700 EUR/mesiacPredpokladaný plat 1 300 – 1700€, základný plat 1 300 €, variabilná zložka podľa obchodného výsledku bez obmedzenia zhora.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme obchodníka s pozitívnym vzťahom k IT technológiám, ktorého úlohou bude obchodovať, vyhľadávať nové príležitosti a starať sa o súčasných zákazníkov v segmente SMB.

Stanete sa odborníkom v oblastiach:

  • dodávky komplexného tlačového prostredia a digitalizácie dokumentov
  • dodávka multifunkčných zariadení, tlačiarní, dokumentových skenerov, súvisiacich softvérových riešení a služieb
  • prenájom kopírovacej a tlačiarenskej techniky

Výhodou, ale nie podmienkou, je všeobecný prehľad a znalosť trendov trhu, tlačových služieb a dokumentových procesov.

  • zázemie spoločnosti, ktorá je lídrom vo svojom odvetví
  • možnosť kariérneho rastu
  • služobné auto aj na súkromné účely
  • notebook a mobilný telefón aj na súkromné účely
  • občasný home office
  • pravidelné vzdelávanie a teambuildingy
  • program Multisport

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis.
Na pohovor pozveme iba vybraných záujemcov, odpovedať budeme všetkým uchádzačom, prosíme však o trpezlivosť. Prvé kolo môže byť zrealizované aj online, druhé kolo v sídle spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchod

Počet rokov praxe

1

Hľadáme obchodne zdatného kandidáta s pozitívnym vzťahom k IT technológiám, nezaobíde sa bez pokročilej práce s Microsoft Word, Excel a PowerPoint.

Sme Canon Business Centrum, môžeme identifikovať a naplniť Vaše potreby, priniesť nadštandardné obchodné výhody a poskytnúť bezkonkurenčnú podporu.
História spoločnosti CBC Slovakia s.r.o. siaha až do roku 1991. V tomto roku vznikla materská spoločnosť FaxCopy a.s., ktorá sa vo svojich začiatkoch sústredila na dovoz kancelárskej techniky značky Canon na slovenský trh.
Neustále rozširovanie aktivít spojených s predajom, prenájmom a servisom multifunkčných zariadení vyústilo do potreby osamostatnenia, a tak 1.1.2013 vznikla spoločnosť CBC Slovakia s.r.o. Ako jediný partner na Slovensku sme získali prestížny status Canon Business Center, vďaka ktorému využívame know-how spoločnosti Canon.

Našim zákazníkom dokážeme ponúknuť široké portfólio podnikových riešení Canon a s nimi súvisiace služby na najvyššej úrovni. K našim zákazníkom pristupujeme ako k partnerom. To znamená, že svoju úlohu neobmedzujeme iba na dodávku a inštaláciu zariadení a SW, ale dbáme na ďalší rozvoj a zlepšovanie prevádzkovaných systémov. Naším cieľom je vytvorenie skutočného riešenia, ktoré zákazníkom pomôže nielen znížiť nákladovú náročnosť, ale tiež zaistiť zjednodušenie a zefektívnenie pracovných procesov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: HR CBC Slovakia, s.r.o.
E-mail: poslať životopis
ID: 4832206  Dátum zverejnenia: 17.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac