Recepčná /-ný

BTS Hotels & Restaurants, s.r.o.

Miesto práce
Lučivná
Termín nástupu
ASAP
900 - 1 000 EUR/mesiac+ preplácanie víkendov a sviatkov podľa ZP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prijímanie a vybavovanie rezervácií, uvítanie hostí, check-in a check-out hostí
- spracovanie, vystavovanie a kontrola hotelových účtov, práca s pokladňou, platobným terminálom
- poskytovanie informácií o hotelových službách a cenách
- zodpovednosť za plynulý chod recepcie
- komunikácia so zákazníkmi, riešenie reklamácií zákazníkov, zodpovednosť za dosiahnutie maximálnej spokojnosti zákazníkov
- predaj doplnkových služieb a produktov

Perspektívne zamestnanie, práca v príjemnom prostredí, možnosť ďalšieho profesionálneho rastu, zamestnanecká strava, možnosť využívať športové a regeneračné zariadenia.

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, spĺňate uvedené požiadavky, pošlite nám životopis a krátky motivačný list na e-mailovú adresu.
Zaslaním životopisu dáva uchádzač súhlas na spracovanie osobných údajov.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru.
Za pochopenie ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

5.6.2024 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

cestovný ruch, hotelierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Asseco HOREC - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemné a reprezentatívne vystupovania v osobnom a telefonickom kontakte, vynikajúce komunikačné schopnosti
- flexibilita, samostatnosť, kreativita, zmysel pre zodpovednosť, spoľahlivosť a detail
- dobré organizačné schopnosti
- aktívny prístup k riešeniu problémov
- tímový hráč
- ovládanie hotelového rezervačného systému Horec výhodou

Novootvorený family resort v krásnej podtatranskej lokalite v Lučivnej poskytujúci ubytovacie, stravovacie, športové, relaxačné a doplnkové služby pre domácu i zahraničnú klientelu, rodiny s deťmi, firemnú klientelu (prezentácie, firemné-športové dni,...)

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4702420  Dátum zverejnenia: 9.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac