Можливість для людей з України
Logo BROWN&CO s.r.o.

Varič / technológ vo výrobe nápojov/sirupu

BROWN&CO s.r.o.

Miesto práce
Hlavná 5626/98, Poprad-Matejovce
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacnástupná mzda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexná práca vo výrobe sirupov, varenie sirupu, fľašovanie, lepenie etikiet, sledovanie stavu zásob, balenie do kartónov, rozvoz produktov k zákazníkom na firemnom vozidle

služobné vozidlo aj na súkromné účely (po dohode), flexibilná pracovná doba

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

samostatnosť, schopnosť riešiť problémy, logické myslenie

Firma BROWN&CO s.r.o. pôsobí v oblasti remeselnej výroby sirupov a distribúcie nealkoholických nápojov pre HoReCa segment. Sirupy pod značkou BROWN&Co. Syrups vyrábame a distribuujeme vlastným logistickým kanálom do prevádzok po celom Slovensku.

Kontakt

Kontaktná osoba: Alexandra Troppová
Tel.: +421947901002
E-mail: poslať životopis
ID: 4823549  Dátum zverejnenia: 6.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac