Produktový špecialita - káble

Bizlink Technology (Slovakia) s.r.o.

Miesto práce
Trenčianske Bohuslavice
Termín nástupu
dohodou
2 000 EUR/mesiacvýška základnej mzdy môže byť upravená na základe znalostí a skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koordinuje zmenové konanie v oblasti Produkt manažmentu pri nových a existujúcich výrobkoch
Podieľa sa na neustálom zlepšovaní produktového portóflia
V rámci R&D zodpovedá za oblasť výstavby PVC, HFFR ako aj gumených káblov
Komunikuje s obchodom pri spracovaní ponúk
Zabezpečuje kvalitatívne kalkulácie nových vodičov
Prezentuje kalkulácie

- mesačný príspevok na kávu / snack
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- mimoriadne a jubilejné odmeny
- uplatňovanie náborovej prémie za odporúčanie kandidáta do výroby
- zaujímavý sociálny program

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

chemické, technické, elektro

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- vzdelanie elektrotechnické
- prax na podobnej pozícii
- anglický jazyk podmienkou
- MS Office, SAP
- komunikatívnosť, ochota učiť sa, flexibilita, ochota cestovať

Sme spoločnosť vyrábajúca silové a špeciálne káble a elektrické prípojné šnúry (elektrospotrebiče, profesionálne náradie apod.). Na Slovensku vyrábame od r. 1992. Spoločnosť patrí, od mája 2017, do skupiny BizLink Group, ktorá sa zaoberá výrobou zariadení pre prenos dát a elektriny pre finálne produkty ako sú automobily, IT technika, zdravotnícka technika a zariadenia pre obnoviteľné zdroje energie.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Veronika Debnárová
Tel.: +421911583878
E-mail: poslať životopis
ID: 4825940  Dátum zverejnenia: 9.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac