Personálny špecialista

Bel Power Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiacod 1400 Eur (podľa skúseností uchádzača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš rád prácu s ľuďmi? Hľadáš kreatívne HR prostredie? Radšej pracuješ v tíme ako samostatne? Vieš efektívne komunikovať? Užívaš si organizáciu akcií? Potom čítaj ďalej:

  • Nábor: Budeš mať na starosti objavovanie nových talentov, ktoré budú posilňovať naše tímy.
  • Administrácia nástupov a výstupov: Pomoc a podpora nových členov tímu a počas celého pracovného pomeru.
  • Organizácia akcií: Staneš sa tvorcom našich spoločných momentov. Od firemných osláv po tímové stretnutia.
  • Organizácia legislatívnych školení: Zabezpečíš, aby sme všetci boli v súlade s najnovšími predpismi a mali dostatok znalostí na to, aby sme pracovali efektívne a zodpovedne.
  • Práca s nástrojmi: Budeš pracovať s modernými nástrojmi, ktoré nám pomáhajú v našej práci. Medzi ne patria Human, Nalgoo a i-Tutor, ktoré ti umožnia efektívne riadiť všetky aspekty personálneho manažmentu.
  • Podpora manažérom: Tvojou úlohou bude zabezpečovať podporu manažérom v HR procesoch.

  • Flexibilná pracovná doba
  • 7,5 hodinový pracovný čas
  • možnosť čerpať nadčasy formou náhradného voľna
  • Príspevok na dopravu a dochádzkový bonus podľa interných predpisov
  • Vzdelávanie a rozvoj zamestnancov
  • Fyzioterapia a masáže hradené zamestnávateľom
  • Finančná odmena pri pracovnom jubileu
  • 2 dni plateného voľna ročne na dobrovoľnícke aktivity
  • Pravidelné firemné akcie a podujatia pre zamestnancov aj rodinných príslušníkov
  • Vitamínové a vianočné balíčky
  • Pravidelné príspevky (príspevok na tímové aktivity, príspevok pri narodení dieťaťa, príspevok pri darovaní krvi )
  • Komplexný program zaškolenia a možnosť kariérneho rastu, podpora vzdelávania
  • Jazykové kurzy hradené zamestnávateľom
  • Koncoročné odmeny podľa interných predpisov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

ľudské zdroje

Počet rokov praxe

2

  • samostatnosť
  • zodpovednosť
  • schopnosť efektívne komunikovať
  • organizačné schopnosti

Spoločnosť Bel Power Solutions, s.r.o., ktorá na slovenskom trhu pôsobí od roku 1997 (pôvodne Melcher, s r.o. a Power-One, s r.o.) sa špecializuje na vývoj a výrobu spínaných napájacích zdrojov so širokým typovým a výkonovým rozsahom a napájacích modulov (DC-DC, AC-DC a DC-AC meniče) pre uplatnenie v odvetviach dopravy, priemyslu, telekomunikácii, medicíny ako aj spotrebnej elektroniky. Technológiou, kvalitou ako aj parametrami svojich výrobkov patrí Bel Power Solutions, s.r.o k jedným z top výrobcov napájacích zdrojov na svete. Pre viac informácii: belfuse.com/skrecruiting

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: PaedDr. Monika Drmlová
E-mail: poslať životopis