Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Realizátor finálnych povrchových úprav

BASHTO SPORTS, s. r. o.

Miesto práce
Gemerská Poloma
Termín nástupu
ihneď
800 - 1 000 EUR/mesiacMožnosť príplatkov do výšky 100€ netto/ mes. Po zaškolení a 6 mesiacoch praxe prehodnotenie výšky základnej mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Lakovačské práce, striekanie vodou riediteľnými farbami,
práškovanie kovových dielov, príprava dielov na povrchovú úpravu - brúsenie, tmelenie, pieskovanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Manuálna zručnosť a základné poznatky v oblasti výroby alebo nanášania farieb vítané.

Sme firma, ktorá sa špecializuje na výrobu športových pomôcok pre paraolympijský šport boccia.
Naša firma funguje od roku 2013, počet zamestnancov sa pohybuje na úrovni okolo 6.
Vyvážame do viac ako 40 krajín sveta do všetkých 5 kontinentov.
Firma vám ponúka zaškolenie do výrobných procesov a rast vašej odbornej spôsobilosti.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Ondrej Bašták Ďurán
Tel.: +421949737543
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 4824946  Dátum zverejnenia: 7.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac