Staň sa súčasťou našej spoločnosti ako senior úverový špecialista

Autorealitka.sk s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 500 EUR/mesiacPríjem sa skladá zo základnej mzdy + bonusov za dosahovanie spoločných plánov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa súčasťou spoločnosti Autorro ako senior úverový špecialista.

​Najrýchlejšie rastúca spoločnosť v oblasti sprostredkovania predaja vozidiel Autorro hľadá cieľavedomého človeka na pozíciu senior úverový špecialista.

​Tvojou úlohou bude aktívne riešenie požiadaviek našich zákazníkov, ktorí budú mať záujem kúpiť od nás vozidlo formou financovania prostredníctvom autoúveru alebo leasingu

​Tvoja práca bude spočívať v aktívnom nahadzovaní úverov do systémov úverových spoločností. Budeš úzko spolupracovať s manažmentom a maklérmi, ktorí majú na starosti predaj týchto vozidiel.

​Ak si vieš predstaviť robiť tieto činnosti, tak potom hľadáme práve teba. Ak ťa navyše baví obchod a máš blízko k autám, tak ti ponúkame dream job.

​Aké by si mal/a mať vlastnosti:
​- samostatnosť
​- zodpovednosť
​- časová flexibilita
​- ochota učiť sa nové veci
​- cieľavedomosť
​- orientácia na výsledky
​- komunikatívnosť
​- zdravé sebavedomie
​- skúsenosti v obchode
​- dochvíľnosť
​- príjemné vystupovanie
​- ochota pracovať aj cez víkend ak to bude nevyhnutné
​- Anglický jazyk výhodou

​Čo budeš u nás robiť:
​- pomáhať maklérom s predajom ich vozidiel na splátky
​- riešiť administratívu spojenú s financovaním áut

​- pracovať s našim interným systémom

​- komunikovať so záujemcami o financovanie alebo poistenie

Čo ti ponúkame my:
​- zázemie v stabilnej spoločnosti
​- príslušenstvo potrebné k výkonu tvojej práce

​- pravidelné školenia a teambuildingy

​- možnosť kariérneho rastu

Podmienky:

- skúsenosti s prácou s leasingami a auto úvermi v autobiznise alebo v autobazáre podmienkou - budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú túto podmienku.

- vodičský preukaz

  • firemné auto, notebook, telefón
  • tankovacia karta

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Úverový špecialista - segment autobiznis

Počet rokov praxe

2

Autorro je najväčšia celoslovenská spoločnosť v rámci pomáhania ľuďom s predajom ich vozidiel. Vznikla v roku 2018 pod značkou Autorealitka.sk. Našim maklérom poskytujeme bezplatné školenia, materiály potrebné k vykonávaniu práce, know how, reklamné predmety a zariadenia ako zrkadlový fotoaparát, merač laku či rôzne benefity. Hľadáme kolegov, ktorí sú nadšení pre obchod a majú vášeň v autách. Budeme radi, ak nám zrovna ty pomôžeš postaviť kanceláriu v tvojom meste.

V sprostredkovaní predaja vozidiel sme JEDNOTKA na SLOVENSKU - viac ako 40 maklérov v rôznych okresoch, vlastné callcentrum, marketingové a analytické oddelenie, viac ako 900 aktuálnych vozidiel v ponuke. Ako v jednej z mála spoločností na Slovensku sa vedenie plne venuje maklérom, manažérstvu a marketingu spoločnosti, čo oceníte vo všetkých oblastiach podpory značky vo vašom regióne.

Kontakt

Kontaktná osoba: Tomáš Martiš
Tel.: +421910546267
E-mail: poslať životopis
ID: 4824483  Dátum zverejnenia: 7.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac