Technik údržby

Miesto práce
Voderady
Termín nástupu
ihneď
1 500 - 2 000 EUR/mesiacKonečná suma základnej mzdy závisí od skúseností konkrétneho uchádzača. Čím väčšia skúsenosť, tým vyššia základná mzda. Motivačný bonus '' priveď svojho kolegu'' vo výške 1000 Eur.

Náplň práce

Technik údržby vykonáva:
  • preventívnu údržbu a opravy výrobných strojov a zariadení podľa plánu preventívnej údržby;
  • na základe diagnostiky porúch a chýb demontáž nefunkčných častí výrobných zariadení, následne montáž a inštaláciu nových dielov;
  • kontrolu, či sú dokončené práce v súlade so špecifikáciami a normami;
  • údržbu a opravy na stavebnej konštrukcii, budove, na pozemku spoločnosti podľa potreby;
  • v prípade potreby komunikuje a spolupracuje s externými dodávateľmi;

V zmysle zvyšovania efektivity navrhuje technik údržby zmeny na výrobných zariadeniach a v ich používaní. Za zlepšenia úspešne zavedené do praxe spoločnosť poskytuje odmenu.

Pracovná pozícia poskytuje možnosti neustáleho vzdelávania sa a odborného rastu zamestnanca vďaka širokému záberu a rôznorodosti vykonávaných činností. Súčasne zamestnávateľ poskytuje možnosť zamestnancovi absolvovať odbornú prípravu a získanie preukazov na spôsobilosť pre prácu s veľkým spektrom zariadení.

Benefity

Wellness a Family program 200 Eur.
Finančná vianočná odmena.
Program 1% lepší každý deň - umožňuje získať množstvo odmien a benefitov.
Darčekové poukážky zo Sociálneho fondu.
Bonus pri pracovnom výročí.
Bonus pri odporučení kandidáta do pracovného pomeru 1000 Eur.
Bonus pri významných rodinných udalostiach- svadba, narodenie dieťaťa.
Mikulášske balíčky a predvianočné aktivity pre deti zamestnancov.
Ocenenie za pravidelné darcovstvo krvi.
Pravidelné stretnutia zamestnancov s občestvením (hamburgery, donuty, nanuky, pizza).
Zabezpečenie kvalitného pracovného oblečenia počas letných aj zimných dní.
Letné podujatie pre zamestnancov a ich rodiny.
Vianočný večierok pre zamestnancov.
Tvoj rozvoj je pre nás dôležitý, preto ponúkame možnosť vzdelávania, školení a kariérneho rastu.

Požiadavky

SŠ vzdelanie technického zamerania.
Predchádzajúca skúsenosť v oblasti údržby.
Schopnosť pracovať s PC.
Efektívne komunikačné a rozhodovacie schopnosti.
Ďalšie požiadavky:
  • odborná spôsobilosť na prácu samostatného elektrotechnika §22
  • skúsenosť so zváraním je výhodou

O spoločnosti

Audia Plastics, s.r.o. pôsobí vo Voderadoch od roku 2012 a zamestnáva v rámci dvoch výrobných divízií viac ako 120 zamestnacov.

Ak sa chceš stať súčasťou príjemnej firemnej kultúry a je pre teba dôležitý profesionálny rast, pridaj sa k nám.

Aby sa to našim kolegom podarilo, poskytujeme im nadštandardné vybavenie, príjemné pracovné prostredie, podporujeme ich všestranným osobným rozvojom a rozmanitou ponukou benefitov v rámci Cafeterie-Benefit Plus.

U nás nájdeš inšpiratívne prostredie a správnych ľudí, tak neváhaj a pridaj sa k nám.

Tešíme sa na teba.

V prípade záujmu o danú pozíciu nám pošlite svoj životopis. Kandidátov budeme kontaktovať telefonicky s pozvaním na osobné stretnutie.
ID: 4825711  Dátum zverejnenia: 9.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac