Osobný tréner vo fitnesscentre FitCamp

Andrej Gabura- ARG COM

Miesto práce
FitCamp- fitness centrum Bratislava Ružinov, Ružinov
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
15 EUR/hod.od 15€/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie skupinových cvičení a osobných tréningov;
- zabezpečenie starostlivosti o klientov fitness centra;
- zabezpečenie starostlivosti o chod fitnesscentra počas služby (služba je 1x týždenne od 7:00 do 11:00 a 1x týždenne od 15:00 do 22:00)

- značkové firemné oblečenie;
- práca v modernom fitnesscentre s rozlohou 1500m2;
- rozvoj a vzdelávanie pod vedením iných trénerov s 10+ ročnou praxou v obore.

Náš kolektív je tvorený mladými ľuďmi, takže o zábavu nie je núdza :)

Pozícia JE vhodná aj pre študentov, štúdium športového zamerania.

Kontaktovať budeme len vhodných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

FTVŠ

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemné vystupovanie;
- komunikatívnosť;
- tímový hráč.

Sme multifunkčné športovisko na Drieňovej v Bratislave. Ponúkame služby fitnesscentra, tenisové kurty, multifunkčné ihrisko aj bežeckú dráhu. U nás si príde na svoje profesionálny športovec, bežný návštevník aj amatér. Nájdete tu veľké množstvo rôznych skupinových hodín vedených profesionálnymi trénermi.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Karin Trebulová Forró
Tel.: +421917935475
E-mail: poslať životopis
ID: 4825699  Dátum zverejnenia: 9.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 15 EUR/hod.