Logo AGRO TEAM, s.r.o.

Skladník, vodič VZV

AGRO TEAM, s.r.o.

Miesto práce
Ľudmily Podjavorinskej, Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ihneď - 1.1.2025
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 1 400 EUR/mesiacročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava výrobkov na expedíciu - označovanie, balenie.

​Pomáhanie pri nakladaní tovaru do áut na expedíciu.
​Zabezpečenie správnej manipulácie s materiálom a výrobkami pri skladovaní, predchádzanie poškodeniam správnym uložením.
Fyzické preberania tovaru dodaného do skladu, kontrola dodacích listov a ďalších sprievodných dokumentov.
​Zabezpečenie správneho umiestnenia, evidencie množstva, šarže.
​Zúčastňovanie sa inventúr. Označenie a evidencia poškodeného tovaru.
Udržiavanie poriadku na sklade.
Práca môže byť fyzicky náročnejšia. Vychystávajú sa substráty a hnojivá s max. váhou 25 kg.
​Nie je potrebná práca s PC alebo skenerom.

Voľné víkendy, žiadne nadčasy a stabilná pracovná pozícia.
Jedna zmena. Pracovná doba je 7:00 - 15:30.
Bezplatné zabezpečenie pracovného oblečenia.
Zamestnanecké zľavy. Istota výplaty na čas.

Informácie o výberovom konaní

Pošlite životopis cez portál Profesia.sk

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

VZV - Základy

Vodičský preukaz

B

VZV
rýchlosť
​pracovitosť
​samosatnosť
​komunikačné zručnosti
​svedomitosť a zodpovednosť
​schopnosť učiť sa novým veciam
​samostatnosť pri riešení problémov, flexibilita​

Veľkoobchod a maloobchod so záhradkárskymi potrebami. Rozvážame tovar do predajní zahradkárskych potrieb.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Samuel Ferík
Tel.: +421915156554
E-mail: poslať životopis
ID: 4824336  Dátum zverejnenia: 7.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac