Elektroprojektant pre významnú spoločnosť priamo v Košiciach

Aduco, s. r. o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
podľa dohody
1 800 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy od 1.800 EUR brutto, výsledná mzda bude závisieť od skúseností kandidáta/tky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Spracovanie elektrotechnickej časti projektovej dokumentácie - EPLAN
  • Návrh a konštrukcia elektrických rozvádzačov
  • Dohľad na elektrotechnické aspekty projektu
  • Realizácia projektov v súlade s časovým harmonogramom
  • Komunikácia priamo so zákazníkmi ohľadom projektovej dokumentácie

  • Práca v stabilnej spoločnosti
  • Štvrťročné a koncoročné bonusy
  • Iné nefinančné benefity

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Firma sa zaoberá vývojom a výrobou montážnych a výrobných liniek a automatizáciou existujúcich výrobných procesov.

Zákazníkom dodáva kompletnú službu, od vývoja zariadenia, cez výrobu až po finálnu montáž a spustenie zariadenia u nich v závode.

Dnes je firma už veľmi dobre etablovaná u viacerých významných zákazníkov z oblasti automobilového priemyslu, ale aj z iných odvetví.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

  • Skúsenosť na obdobnej pracovnej pozícii
  • Prax s navrhovaním elektrických schém
  • Elektrotechnické vzdelanie s osvedčením §22
  • Prehľad v oblasti inštalácie elektrických zariadení a noriem o bezpečnosti strojov
  • Anglický jazyk: B1
  • Skúsenosť s prácou v Eplan Electric P8 (prípadne iné)
  • Zodpovedný prístup, samostatnosť, dôslednosť

Spoločnosť Aduco, s.r.o. poskytuje služby personálneho poradenstva, náboru a výberu zamestnancov ako aj rozvoja zamestnancov. Naše bohaté skúsenosti z riadenia ľudských zdrojov vo veľkých nadnárodných spoločnostiach nám umožňujú poskytovať firemným aj individuálnym klientom podporu na profesionálnej úrovni.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Stanislava Zagibová
E-mail: poslať životopis
ID: 4834199  Dátum zverejnenia: 20.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac