Údržbár - Elektromechanik. Práca na TPP v 3-zmennej prevádzke. Bratislava - Devínska Nová Ves

Adler Pelzer Automotive Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Tehelňa 24, Devínska Nová Ves
Termín nástupu
dohodou
1 500 EUR/mesiac+300€ variabilná zložka +stravné lístky v hodnote 6,60€ +príplatky za nočné zmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozširujeme tím na údržbe. Hľadáme elektromechanika s praxou v automobilovom priemysle. Ponúkame stabilné pracovné miesto na TPP.

​Skupina Adler Pelzer je predním dodávateľom akustických interiérových dielov pre automobilový priemysel (výroba kobercov).

Bližšie info:

  • práca na 3-zmennej prevádzke
  • miesto výkonu práce: BA - Devínska Nová Ves (CT Park)
  • zamestnávateľ zabezpečuje pracovné oblečenie, vstupnú lekársku prehliadku aj preventívnu LP (1x ročne)
  • termín nástupu: dohodou

Čo bude náplňou vašej práce?

  • odstraňovanie porúch na výrobných zariadeniach
  • zabezpečenie preventívnej a operatívnej údržby strojov a zariadení vo výrobe
  • identifikácia opotrebovaných dielcov a hlásenie nadriadenému
  • pomoc pri rôznych zadaniach, napr. presúvanie strojného vybavenia, nová inštalácia liniek, drobné elektrotechnické opravy
  • nastavenie parametrov strojov/ zariadení a procesu
  • ​správna manipulácia s nebezpečnými látkami
  • dodržiavanie BOZP

Čo od vás požadujeme?

  • stredoškolské vzdelanie s maturitou alebo stredné odborné vzdelanie strojárskeho/elektrotechnického zamerania
  • § 22. Samostatný elektrotechnik
  • prax na rovnakej alebo podobnej pozícii v automobilovom priemysle min. 1 rok
  • schopnosť čítať technickú a výrobnú dokumentáciu, orientácia v elektrických/pneumatických/hydraulických schémach
  • samostatnosť, zodpovednosť a schopnosť pracovať pod tlakom
  • vodičský preukaz sk.B
  • znalosť anglického alebo nemeckého jazyka výhodou
  • licencia na VZV alebo viazačský preukaz - výhodou

Aké benefity vám ponúkame?

  • ​MultiSport karta s príspevkom od zamestnávateľa
  • extra príplatky za prácu cez víkend
  • letný/vianočný bonus
  • príspevok na dochádzanie do práce podľa počtu KM (max do výšky 50€)
  • vieme zabezpečiť ubytovanie v okolí závodu (zrážka zo mzdy 100€/mes)
  • odmena za odpracované roky
  • zvyšovanie mzdy min. 1x do roka
  • stravné lístky nad rámec zákona
  • odmena za odporúčanie známeho
  • ELA (právne poradenstvo, lekár na telefóne a iné)

Všetkým ďakujeme za prejavený záujem a životopisy, kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Skupina Adler Pelzer je predním dodavateľom akustických interiérových dielov pre automobilový priemysel. Spoločnosť má 15 000 zamestnancov vo viac ako 100 výrobných závodoch a slúži všetkým významným svetovým výrobcom automobilov ako systémový dodávateľ a vývojový partner.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

ID: 4823100  Dátum zverejnenia: 9.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac