Logo Active life Int., s.r.o.

Investičný manažér

Active life Int., s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.7.2024
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 - 5 000 EUR/mesiacKompenzácia závisí od KPI.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu hľadám formát Ray Dalia, s ktorým budeme spoločne spravovať takmer sedemciferný vlastný kapitál.

Tvojou úlohou bude aktívne vyhľadávať a manažovať obchodné príležitosti. Základný cieľ je stanovený na 20%+ ročného rastu na vlastnom kapitále.

Sektor nie je rozhodujúci, avšak preferujeme nízky až stredný rizikový profil.

Od private equity, dražieb, realitného trhu, developerských projektov až po sekundárny finančný trh, sme otvorení širokému spektru investičných možností.

Dôležité sú preukázateľné skúsenosti v danom odvetví.

Táto obchodná príležitosť je určená iba pre osoby s dlhodobými skúsenosťami v investovaní v príslušnej oblasti.

Ponúkame možnosť partnerstva na projektoch s kapitálovou spoluúčasťou.

V tvojom životopise uveď projekty či investície, ktoré si manažoval, a ich výnosnosť.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 42 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

10

Počet rokov praxe

10

Spoločnosť Active life Int., s.r.o. pôsobí v oblasti e-commerce. Prioritne sa zaoberá distribúciou tovarov a služieb, doma i v zahraničí.

Kontakt

ID: 4825315  Dátum zverejnenia: 8.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac